Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
28 березня 2018 року в Дружківському міському суді Донецької області за ініціативою Громадського об’єднання "Агенція демократичного розвитку Донбасу" за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» проведений круглий стіл на тему "Полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області - план спільних дій для судової влади та громадськості”.
Захід відбувся за участі тренерів громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Тетяни Соловйової та Наталії Валієвої, заступника директора східного центру професійної реабілітації інвалідів Шерстюка Д.В., представника територіального центру соціального обслуговування м.Дружківка, Дружківського бюро правової допомоги Куракіної І.К. та редактора міської газети «Дружковка на ладонях+» Зайцева А.М.
Від Дружківського міського суду в обговоренні приймали участь: керівник апарату – Неживенко Ю.О., судовий розпорядник – Пшонка В.В., секретар судового засідання – Пантелєєва Є.О., секретар суду – Алтухова Т.О., помічники суддів: Колесник А.В., Ясиновська О.В., Михайлова О.О.
З метою обговорення результатів реалізації проекту «Покращення рівня правосуддя для людей з інвалідністю» в Донецькій області та проблем, які виникли в ході створення відповідних умов для полегшення доступу мало мобільних осіб до правосуддя, ідей та методичних рекомендацій для розробки навчальної Програми для працівників суду і проводився цей захід.
Окреслено існуючі проблеми та обговорено шляхи для їх вирішення, питання впровадження навчальної програми з підвищення навичок комунікації працівників суду у роботі з людьми з інвалідністю.
Кожен мав можливість поділитися своїм досвідом, висловити думку щодо проблем, які виникають під час надання послуг людям з інвалідністю та маломобільним групам населення, а також надати свої пропозиції щодо вирішення цих проблем.
За результатами проведеного круглого столу всі присутні погодилися, що подібні зустрічі є важливим кроком на шляху покращення доступу до правосуддя людям з особливими потребами.